جمعه, 28 دی 1397

    /  6
رو عنوان : صبح امروز صورت گرفت:
عنوان : حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان غربی در مراسم كلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی دو پروژه تقاطع غیرهمسطح وكمربندی ضلع غربی شهرستان خوی
کد خبر : ۲۲۶۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ 
ساعت : ۷:۵۷:۲

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس ابراهیمی مدیرعامل سازمان صبح امروز با حضور در شهرستان خوی در مراسم آغاز عملیات اجرایی دو پروژه کلان عمران شهری که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردیده بود شرکت نمود.

گفتنی است پروژه کمربندی ضلع غربی شهر با اعتباری بالغ بر 98 میلیارد ریال و پروژه تقاطع غیرهمسطح آیت الله خویی (ره) با اعتباری بالغ بر 107 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

کهوریان معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در این آئین احداث کمربندی ضلع غربی خوی را درمسیر کریدور غرب کشور و در جهت اتصال این کریدور به مرز رازی بسیار مهم دانست و بر ضرورت تسریع در تکمیل این طرح تاکید کرد.

وی افزود: شهرداری و نهاد‌های دولتی براساس مصوبه باید ۳۰ درصد از اعتبارات خوی برای باز آفرینی سکونتگاه‌های غیر رسمی صرف کنند.

کهوریان همچنین از نهایی شدن مطالعات طرح جامع حمل و نقل خوی خبر داد و اظهار امیداوری کرد :با تصویب و اجرای این طرح به بهبود عبور و مرور شهری کمک شود.بازگشت           چاپ چاپ         
 
سازمان همیاری شهرد اریهای استان آذربایجان غربی